eRIZ's weblog

PHP, webdesign, Linux, Windows i inne, bo nie samym chlebem człowiek żyje

Zakopane :)

Nareszcie w domu. Po wielu godzinach drogi powrotnej wreszcie się wyśpię na własnym „wyrku”.
W końcu nie będzie świeciła mi latarnia zza okna. Fakt, nie tak spokojnie jak w Vavrecce, ale przyzwyczaiłem się już dawno do jazgotu samochodów przejeżdżających szosą oboko domu. W nocy już tak nie kursują jak za dnia :)

Byłem jeszcze w Zakopanem. Łażenie po Krupówkach, jazda kolejką… Ostatnio może ze dwa czy trzy lata temu tam byłoem, to niewiele, ale pozmieniało się. Tor z jakimiś sankami już działa i nie tylko. Ustawiono również dźwig. Początkowo myślę sobie, jakaś budowa czy co? Nie. W drodze powrotnej z Gubałówki coś na górze tego dźwiga się ruszało. Był tam kosz, furtka w nim otwarta, a w niej stała jakaś dziewczyna. Z tego kosza zwisała również lina. Bungee! Ta dziewczyna („…tnie me serce tak jak ser” :D) coś gapiła się z tego kosza, wychylała się, a potem chowała. Na placu zrobiło sie zbiorowisko, wszyscy ze ślepiami na nią. Łaził obok jakiś misiek (ten od zdjęć :)) i zaczął przyjmować zakłady :D. W końcu skoczyła i tyle było z atrakcji.

Ludzie, na tych Krupówkach, to jest chyba wszystko. „Szukajcie, a znajdziecie” jak to napisał św. Mateusz i miał rację. Znaleźliśmy tu stoisko z koszulkami z „przesłaniem”, tyle że tańszymi od tych co są sprzedawane via net. Fakt, chińskie, ale podejrzewam, że te „internetowe” nie są inne (przecież to Polska). 40zł a 15, to różnica :)

Ale przesłania są te same (a nawet lepsze). Co sobie wybrałem, to pozostawię tajemnicą, ale powiem tylko, że to bardzo robocze przesłanie :D

Chociaż co do niektórych byłem pod wrażeniem; widać, że ten producent jest na czasie i „ma łeb”.

Brak komentarzy

dopisz swój :: trackback :: RSS z komentarzami

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS z komentarzami :: trackback

Skomentuj

Możesz używać znaczników XHTML. Dozwolone są następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie komentarze przechodzą przez moderację oraz filtry antyspamowe. Nie zostanie opublikowany komentarz, jeśli:

  • Jego treść obraża kogokolwiek.
  • W treści znajdują się wulgaryzmy i słownictwo ogólnie uznane za nieprzyzwoite.
  • Mam wątpliwości co do autora wpisu (Wszelkie anonimy są kasowane - niezależnie od zawartości - wpisz prawdziwy e-mail. Jeśli usunąłem, Twoim zdaniem, komentarz niesłusznie - daj znać). Zdarza się, iż sprawdzam kim jest komentujący.
  • Zawiera jakąkolwiek formę reklamy.

Szufladka