eRIZ's weblog

PHP, webdesign, Linux, Windows i inne, bo nie samym chlebem człowiek żyje

NIE GG!

Kolejny dzień pobytu, kolejny wieczór podchodzący pod noc. W dalszym ciągu jestem pod „wrażeniem” Gadu-Sradu w wersji na komórke. Od wczoraj popieram pod każdym względem akcję kolegi Gadawskiego przeciwko gg. A nuż wykorzysta moją wczorajszą, nazwę to, relację.

Tak wracając, to zastanawia mnie jedno: przecież istnieją naprawde świetne aplikacje na komórki, tylko trzeba je umieć pisac. Da się takie robić, przykład? Proszę bardzo – MicroReader. Potrafi bardzo wiele w dosyć mocno ograniczonym środowisku. Właśnie w nim to piszę posty na tego webloga, jeśli nie mam dostępu do kompa.

Ale po co sie wysilać, przecież z gadu korzystają wszyscy. Ci z SMS-express dzięki kasie z reklam nie przejmują się posiadaczami starych cegłówek, bo mają pewnie już najnowsze z Javą 6 i terabajtem RAM-u.

No, ale po telefonach coś z kasy zostaje. Przydałoby się jeszcze trzymać na czymś usługę. I co mamy? Padające częściej niż deszcz w Anglii „serwery”. Po co bedą się nimi przemować, skoro każdy ma GG?

Nie bedę już biadolił odnośnie reszty tego niedopracowanego pomysłu, bo raz już ktoś to zrobił, a dwa – jest Jabber.

Korzystam z Żarówki już dłuższy czas i nie narzekam na nią. Co mnie jeszcze trzyma przy GS? Numerki do osób, które siadają do kompa po to, by pogadać, a nie zastanawiać się z jakiego protokołu korzystają.

Brak komentarzy

dopisz swój :: trackback :: RSS z komentarzami

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS z komentarzami :: trackback

Skomentuj

Możesz używać znaczników XHTML. Dozwolone są następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre lang="" line="" escaped="" cssfile="">

Wszystkie komentarze przechodzą przez moderację oraz filtry antyspamowe. Nie zostanie opublikowany komentarz, jeśli:

  • Jego treść obraża kogokolwiek.
  • W treści znajdują się wulgaryzmy i słownictwo ogólnie uznane za nieprzyzwoite.
  • Mam wątpliwości co do autora wpisu (Wszelkie anonimy są kasowane - niezależnie od zawartości - wpisz prawdziwy e-mail. Jeśli usunąłem, Twoim zdaniem, komentarz niesłusznie - daj znać). Zdarza się, iż sprawdzam kim jest komentujący.
  • Zawiera jakąkolwiek formę reklamy.

Warning: Undefined variable $user_ID in /usr/home/er1zpl/domains/eriz.pcinside.pl/public_html/weblog/wp-content/themes/inBlueDiary/comments.php on line 112

Szufladka