eRIZ's weblog

PHP, webdesign, Linux, Windows i inne, bo nie samym chlebem człowiek żyje

Kolejny łikend – prolog 3. tygodnia RS

RS – Roku Szkolnego®

Cały tydzień czekania. Cały tydzień ślęczenia do późnego popołudnia. Cały tydzień wstawania o szóstej rano. Cały tydzień myśli o weekendzie. Wreszcie nastąpił. Cieszę się jak nie wiem co. Te dwa dni, kiedy człowiek będzie się mógł wyspać, posiedzieć na PieCu jak należy. Na tygodniu jest tylko tyle czasu, żeby sprawdzić maila i tyle. Szkoła absorbuje. Dzisiaj na godzinie wychowawczej dowiedziałem się o dwudniowej Wycieczce Integracyjnej®. Trzeba będzie pojechać. ;D Trzy klasy, to pewnie będzie wesoło.

Ale odkryłem też inną stronę tego wszystkiego – mianowicie, mój „nastrój” na treningach. Fakt, po powrocie ze szkoły już niewiele czasu zostaje (raptem półtorej godziny), obiadek się je pomimo tego, że się nie powinno, ale mniejsza z tym. Wracając – nie ma to jak radość z wyżycia się po całym dniu spędzonym siedząc kilka godzin za ławkami i skrzętnie notując wszystko, co trzeba (aż ręka boli!).

Te dwa dni trzeba jakoś wykorzystać – jest coś tam do zrobienia, ale czy będzie natchnienie…?

4 komentarze

dopisz swój :: trackback :: RSS z komentarzami

RSS z komentarzami :: trackback

Skomentuj

Możesz używać znaczników XHTML. Dozwolone są następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre lang="" line="" escaped="" cssfile="">

Wszystkie komentarze przechodzą przez moderację oraz filtry antyspamowe. Nie zostanie opublikowany komentarz, jeśli:

  • Jego treść obraża kogokolwiek.
  • W treści znajdują się wulgaryzmy i słownictwo ogólnie uznane za nieprzyzwoite.
  • Mam wątpliwości co do autora wpisu (Wszelkie anonimy są kasowane - niezależnie od zawartości - wpisz prawdziwy e-mail. Jeśli usunąłem, Twoim zdaniem, komentarz niesłusznie - daj znać). Zdarza się, iż sprawdzam kim jest komentujący.
  • Zawiera jakąkolwiek formę reklamy.

Warning: Undefined variable $user_ID in /usr/home/er1zpl/domains/eriz.pcinside.pl/public_html/weblog/wp-content/themes/inBlueDiary/comments.php on line 112

Szufladka